Koncert "Formacji Tango Para Todos"


Powiększ obraz:

zdjęcie zespołu

Fot.: Formacja Tango Para Todos

Organizator:
Dom Pomocy Społecznej "Pod Brzozami"
Miejsce:
03-007 Warszawa, Białołęka, ul. Bohaterów 46/48
Kategoria:
  • Rozrywka
Wiek:
Data:
22.09.2018
Czas:
14:00 - 15:00
Czas trwania:
1 godz. 30 min.
Odpłatność:
bezpłatne
Zapisy:
brak
Dostępność:
  • Wydarzenie dostępne dla osób niewidomych i niedowidzących
  • Wydarzenie dostępne dla osób z niepełnosprawnością ruchową
  • Wydarzenia dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
  • Wydarzenie dla osób ze spektrum autyzmu
  • Wydarzenie dla dzieci
  • Wydarzenie dla dorosłych

Opis wydarzenia

Od momentu swojego powstania czyli od roku 2013 Formacja Tango Para Todos zagrała prawie 50 koncertów m.in. podczas finałów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, na Festiwalu Strefa Ciszy w warszawskich Łazienkach Królewskich, w Zespole Szkół Muzycznych w Radomiu oraz w wielu warszawskich placówkach kulturalnych. Na każdym koncercie do wspólnego śpiewania z Formacją zapraszana jest publiczność, która z przyjemnością się przyłącza. Zwłaszcza seniorzy reagują na stare polskie tanga z wielkim sentymentem i radością. W 2016 r. Formacja Tango Para Todos nagrała swoją pierwszą płytę cd zatytułowaną "Tango...". Przygotowanie tej płyty wiązało się z ogromną pracą i wysiłkiem, ale było warto. Formacja jest bardzo dumna, że się udało.

Dojazd

Najbliższy przystanek ZTM: OŁÓWKOWA 02 (około 100 metrów) , OŁÓWKOWA 04 (150 metrów), PKP WARSZAWA PŁUDY (około 600 metrów). Dojazd do przystanku OŁÓWKOWA 02 linią 152, natomiast OŁÓWKOWA 04 linią 176. Dojazd do stacji kolejowej WARSZAWA PŁUDY składami SKM S3, S9 oraz KM R9 (dalej można kontynuować jazdę autobusem 152 - przystanek na wiadukcie nad torami z windą dla niepełnosprawnych; wejście od strony południowej. Linie 152 oraz 176 obsługują wyłącznie pojazdy niskopodłogowe.

Informacje o budynku

Miejsca parkingowe: brak. Miejsce dla osób z niepełnosprawnością

Niewiele miejsc parkingowych, jednak kilkanaście, szczególnie dla osób z niepełnosprawnością ruchową (choć bez stosownych oznaczeń) znajduje się na terenie Domu Pomocy Społecznej "Pod Brzozami".

Wejście dla osób poruszajacych się na wózku: główne .

Sposób dostępu dla osób poruszających się na wózku: samodzielne,

Szerokość drzwi wejściowych: min. 90 cm

Wysokość progu przy drzwiach: do 2 cm

Toalety: dostępne dla osób z niepełnosprawnością.Powrót

Lista moich wydarzeń


Dodaj wydarzenie do listy swoich wydarzeń. Podaj numer telefonu a przygotujemy listę wybranych przez Ciebie wydarzeń do wydruku. Po zakończeniu festiwalu, wszystkie dane zostaną usunięte.

Formularz rezerwacji